ՀՀ սփյուռքի նախարար Հրանուշ Հակոբյանն «Արմնյուզ» հեռուստաընկերության գործադիր տնօրեն, հեռուստալրագրող Արտակ Ալեքսանյանին պարգևատրեց Շնորհակալագրով
Հունվարի 29-ին ՀՀ սփյուռքի նախարար Հրանուշ Հակոբյանը ՀՀ սփյուռքի նախարարության գործունեությունը հետևողական և անաչառ ներկայացնելու համար «Արմնյուզ» հեռուստաընկերության գործադիր տնօրեն, հեռուստալրագրող Արտակ Ալեքսանյանին պարգևատրեց Շնորհակալագրով:
Իր խոսքում նախարարը նշեց, որ Արտակ Ալեքսանյանը այն անհատականություններից է, ով մուտք գործեց հայ լրագրության և հեռուստատեսության ասպարեզ՝ իր հետ բերելով թարմ շունչ և մոտեցումներ:
Հայտնի լրագրող-հաղորդավարը շնորհակալություն հայտնեց ՀՀ սփյուռքի նախարարությանն ու անձամբ նախարարին՝ մշտապես մեդիա դաշտի կողքին լինելու և լրագրողների աշխատանքները խրախուսելու համար:

RA Minister of Diaspora Hranush Hakobyan granted Certificate of Appreciation to Executive Director of ArmNews TV, TV journalist Artak Alexanyan
On Jan. 29, RA Minister of Diaspora Hranush Hakobyan granted a Certificate of Appreciation to Executive Director of ArmNews TV, TV journalist Artak Alexanyan for impartial and consistent presentation of the activities carried out by the RA Ministry of Diaspora.
The minister mentioned that Artak Alexanyan is one of the people who entered the fields of journalism and television in Armenia with freshness and new approaches.
The famous host-journalist expressed gratitude to the RA Ministry of Diaspora and the minister for supporting Armenian media and encouraging journalists.