ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորած պատվիրակության կազմում Սփյուռքի նախարար Հրանուշ Հակոբյանը աշխատանքային այցով գտնվում է Լիբանանի Հանրապետությունում
Մարտի 12-ին ՀՀ սփյուռքի նախարար Հրանուշ Հակոբյանը ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորած պատվիրակության կազմում գտնվում է Լիբանանի Հանրապետությունում:
Նախարարը կմասնակցի ՀԲԸՄ Լիբանանի շրջանակային հանձնաժողովի և Հայ երիտասարդաց ընկերակցության կենտրոնական վարչության պաշտոնաթերթ «Խօսնակ»-ի 60 ամյակին նվիրված հանդիսությանը և հանդիպումներ կունենա հայ համայնքի ներկայացուցիչների հետ:

RA Minister of Diaspora Hranush Hakobyan on working visit to Lebanon as part of RA Prime Minister-led delegation
Today, 12 March, RA Minister of Diaspora Hranush Hakobyan is on a visit to the Republic of Lebanon as part of the delegation led by RA Prime Minister Karen Karapetyan.
The Minister will participate in the ceremony dedicated to the 60th anniversary of Khosnag Monthly of the AGBU Lebanon Regional Committee and the Armenian Youth Association and will have meetings with representatives of the local Armenian community.