![](https://old.hayernaysor.am/wp-content/uploads/2013/10/makeyan290512-300x221.jpg)
Սոչի քաղաքի «Ռուսաստանի հայերի միություն» համառուսաստանյան հասարակական կազմակերպությունը, ՌՀՄ Սոչիի բաժանմունքի ղեկավարությունը շնորհավորում է ՀՀ սփյուռքի նախարար տիկին Հրանուշ Հակոբյանին և նախարարության ողջ անձնակազմին՝ 5-ամյա հոբելյանի առթիվ:
Ցանկանում ենք նորանոր վառ նախաձեռնություններ և նոր նվաճումներ Հայաստան-Սփյուռք կապերի ամրապնդման ու զորացման անգնահատելի գործում:
Երախտապարտ ենք արդյունավետ և արժանապատիվ գործակցության համար և հուսով ենք, որ մեր փոխգործակցությունը կշարունակվի դեռ երկար ու երկար՝ ապագայում նույնպես ծառայելով ողջ հայ ժողովրդի միասնության ու բարգավաճման ազնիվ նպատակին, հայոց ազգային մշակութային արժեքների պահպանման նպատակին:

М�?Н�?СТЕРСТВУ Д�?АСПОРЫ РА �?СПОЛН�?ЛОСЬ ПЯТЬ ЛЕТ
Общероссийская общественная организация «Союз армян России» г.Сочи, руководство Сочинского отделения САР поздравляет Министра Диаспоры РА Грануш Акопян и весь коллектив Министерства с 5-летним Юбилеем!
Желаем ярких инициативных проектов и новых достижений в столь неоценимой работе, служащей связующим звеном «Армения – Диаспора».
Мы признательны вам за достойное содействие и надеемся, что наши взаимоотношения будут долгосрочными и будут впредь служить во благо единения и процветания Армянского народа, сохранения армянского национального искусства и культуры!