ՀՀ սփյուռքի նախարար Հրանուշ Հակոբյանի աշխատանքային այցն Արգենտինա՝լուսանկարներով
ՀՀ սփյուռքի նախարար Հրանուշ Հակոբյանը մայիսի 29-ից հունիսի 2-ն աշխատանքային այցով գտնվում էր Արգենտինայում՝ Բուենոս Այրեսում և Կորդոբայում: Նախարարի այցի բոլոր օրերը բովանդակալից էին. դրանք հագեցած էին տարբեր հանդիպումներով և հայաշունչ միջոցառումներով:
Այդ ընթացքում նախարարը մի շարք հանդիպումներ է ունեցել քաղաքային իշխանությունների և համայնքային ներկայացուցիչների հետ, եղել է հայկական դպրոցներում, հոգևոր-մշակութային կառույցներում, այցելել հայկական կուսակցությունների գրասենյակներ:
«Հայերն այսօր»-ը ներկայացնում է ՀՀ սփյուռքի նախարարի աշխատանքային այցը Հարավային Ամերիկա՝ լուսանկարների միջոցով:

RA Minister of Diaspora Hranush Hakobyan’s working visit to Argentina in photos
From May 29 to June 2, Minister of Diaspora of the Republic of Armenia Hranush Hakobyan was on a working visit to Argentina, particularly Buenos Aires and Córdoba. All the days of the Minister’s visit were full of various meetings and pro-Armenian events.
During her visit, the Minister had several meetings with the representatives of municipal authorities and members of the Armenian communities, visited Armenian schools, religious and cultural institutions and the offices of Armenian political parties.
Hayern Aysor presents the working visit of the Minister of Diaspora of the Republic of Armenia to South America in photos.