Վարչապետն ընդունել է ՌԴ-ից ժամանած մի խումբ ներդրողների
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնությունից ժամանած մի խումբ գործարարների: Վարչապետը ողջունել է նրանց այցը ՀՀ և նշել, որ կառավարությունը պատրաստ է աջակցել տարբեր ոլորտներում նրանց կողմից հնարավոր ներդրումային ծրագրերի իրականացման աշխատանքներին:
Ինչպես հայտնում են Կառավարության մամուլի ծառայությունից, հանդիպման ընթացքում զրուցակիցները քննարկել են մեր երկրում մի քանի խոշոր ծրագրերում ներդրումներ իրականացնելու հնարավորությունը:
Գործարարները շնորհակալություն են հայտնել վարչապետ Աբրահամյանին ջերմ ընդունելության և աջակցություն ցուցաբարելու պատրաստակամության համար:

Премьер-министр принял группу инвесторов из РФ
Премьер-министр Овик Абрамян принял группу предпринимателей из Российской Федерации. Премьер приветствовал их визит в РА и отметил, что правительство готово содействовать работам по реализации их возможных инвестиционных программ в различных сферах.
Как сообщили из пресс-службы правительства, в ходе встречи собеседники обсудили возможности инвестирования нескольких крупных проектов в нашей стране.
Предприниматели выразили благодарность премьер-министру Овику Абрамяну за теплый прием и готовность оказать содействие.