Առցանց հարցուպատասխան Արցախի Հանրապետության վարչապետ Արայիկ Հարությունյանի հետ
Արցախի Հանրապետության ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում մեկնարկել է վարչապետ Արայիկ Հարությունյանի հետ հինգերորդ առցանց հարցուպատասխանը, որի շրջանակներում ֆեյսբուքիօգտատերերին և լրատվամիջոցների ներկայացուցիչներին հնարավորություն է տրվում հարցեր ուղղելԱրցախի կառավարության ղեկավարին:
Ինչպես «Հայերն այսօր»-ին հայտնում են ԱՀ կառավարության աշխատակազմի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնից, ֆեյսբուքում հարցեր ուղղելու համար պետք է անցնել հետևյալ հղմամբ՝
https://www.facebook.com/events/1490218847707899/
Իսկ թվիթթերում՝ վարչապետի մամուլի քարտուղար Արտակ Բեգլարյանի պաշտոնական էջի միջոցով
https://twitter.com/A_Beglaryan
Վարչապետի պատասխանները տեսանյութի տարբերակով կտեղադրվեն յութուբում կառավարությանպաշտոնական ալիքում և վերոնշյալ էջերում.

Online question-and-answer session with Prime Minister of Artsakh Republic Arayik Harutyunyan
The fifth online question-and-answer session with Prime Minister of the Artsakh Republic Arayik Harutyunyan has been launched on the official Facebook page of the Artsakh Republic, providing Facebook users and media representatives with the opportunity to ask the Prime Minister their questions of concern.
As reported the Department of Information and Public Relations of the Government of the Artsakh Republic to Hayern Aysor, click the following link to ask your questions on Facebook: https://www.facebook.com/events/1490218847707899/.
You can ask your question on Twitter through the Prime Minister’s Spokesman Artak Beglaryan at https://twiter.com/A_Beglaryan.
The video featuring the Prime Minister’s answers will be posted on the Government’s official YouTube page and on the following website: