Առցանց հարցուպատասխան Արցախի Հանրապետության վարչապետ Արայիկ Հարությունյանի հետ
Արցախի Հանրապետության ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում մեկնարկել է վարչապետ Արայիկ Հարությունյանի հետ հինգերորդ առցանց հարցուպատասխանը, որի շրջանակներում ֆեյսբուքիօգտատերերին և լրատվամիջոցների ներկայացուցիչներին հնարավորություն է տրվում հարցեր ուղղելԱրցախի կառավարության ղեկավարին:
Ինչպես «Հայերն այսօր»-ին հայտնում են ԱՀ կառավարության աշխատակազմի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնից, ֆեյսբուքում հարցեր ուղղելու համար պետք է անցնել հետևյալ հղմամբ՝
https://www.facebook.com/events/1490218847707899/
Իսկ թվիթթերում՝ վարչապետի մամուլի քարտուղար Արտակ Բեգլարյանի պաշտոնական էջի միջոցով
https://twitter.com/A_Beglaryan
Վարչապետի պատասխանները տեսանյութի տարբերակով կտեղադրվեն յութուբում կառավարությանպաշտոնական ալիքում և վերոնշյալ էջերում.

�?нтернет-брифинг с премьер-министром Республики Арцах Араиком Арутюняном
На официальной фейсбуковской страничке Республики Арцах стартовал пятый интернет-брифинг с премьер-министром Республики Арцах Араиком Арутюняном, в рамках которого пользователям фейсбука и представителям СМ�? предоставляется возможность направить вопросы главе правительства Арцаха.
Как сообщили редакции «Армяне сегодня» из отдела информации и по связям с общественностью аппарата правительства Республики Арцах, для того, чтобы задать вопрос в фейсбуке, надо пройти по следующей ссылке:
https://www.facebook.com/ events/1490218847707899/
А в Твиттере – посредством официальной странички пресс-секретарь премьер-министра Артака Бегларяна: https://twitter.com/A_ Beglaryan
Ответы премьер-министра в формате видеоматериала будут размещены на официальной страничке правительства в ютубе и вышеуказанных страницах https://www.youtube.com/ channel/UCijlxetE- xoBadXCzALP3hA