ՌԴ միջին բիզնեսի ղեկավարների մի խումբ կայցելի Հայաստան
Մարտի 23-ին Ռուսաստանից Հայաստան կժամանի միջին բիզնեսի գործարարների խումբը: Այդ մասին լրագրողների հետ հանդիպմանն ասել է ՌԴ-ում Հայաստանի դեսպան Վարդան Տողանյանը:
«Մարտի 23-ին գործարարների մեծ խումբ կայցելի Հայաստան, այսպես կոչված բիզնեսի առաջնորդների ակումբը՝ մոտ 30 մարդ: Խումբը գործում է ՌԴ նախագահին կից ռազմավարական հետազոտությունների գործակալության հովանու ներքո: Խումբը գլխավորում է Արտեմ Ավետիսյանը: Նրանք համատեղ լիագումար նիստ կանցկացնեն Հայաստանի ռազմավարական հետազոտությունների հիմնադրամի հետ, նախատեսված են այցելություններ տարբեր ձեռնարկություններ»,-ասել է դեսպանը, հայտնում է Aysor.am-ը:

On March 23, Russian medium-sized businessmen will visit Armenia. This is what Armenia’s Ambassador to the Russian Federation Vardan Toghanyan said during a press conference.
“On March 23, a large group of businessmen, a so-called club of nearly 30 business leaders will visit Armenia. The group is under the auspices of the Agency for Strategic Studies adjunct to the President of the Russian Federation. The leader of the group is Artem Avetisyan. The business leaders will hold a joint plenary session with the Armenian Foundation for Strategic Studies and will pay visits to various enterprises,” the Ambassador said, reported Aysor.am.