Բարեգործական ցուցահանդես, որի հասույթը կփոխանցվի Շուշիի կերպարվեստի թանգարանին
«Թեքեյան Կենտրոն» հիմնադրամը սիրով հրավիրում է ներկա գտնվելու Հայաստանի Հանրապետության և Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության Անկախության հռչակման 25-րդ տարեդարձին նվիրված արցախցի նոր սերնդի գեղանկարիչների և քանդակագործների «ԱԶԱՏՈՒԹՅՈՒՆԸ այլընտրանք չունիԱՆԿԱԽՈՒԹՅՈՒՆ» խորագրով ցուցահանդեսի բացմանը, որը տեղի կունենա ս.թ. դեկտեմբերի 2-ինժամը 13.00-ին Թեքեյան Կենտրոնում /Երեւան, Խանջյան 50/:
Բարեգործական ցուցահանդեսին հնարավոր է նաև աշխատանքների վաճառք, որից գոյացած ողջ հասույթը կհատկացվի երիտասարդ սեղծագործողներին և Շուշիի կերպարվեստի թանգարանին:

Благотворительная выставка, доход от которой будет перечислен Музею изобразительного искусства Шуши
Фонд «Центр Текеян» любезно приглашает присутствовать на открытии выставки молодых художников и скульпторов нового поколения Арцаха «Свобода не имеет альтернативы: Независимость», посвященную 25-летию провозглашения независимости Республики Армения и Республики Арцах, которая состоится 2 декабря с. г. в 13:00 в центре «Текеян» (Ереван, Ханджяна, 50).
В течение благотворительной выставки возможна также продажа работ, вся прибыль от которой будет перечислена молодым творцам и Музею изобразительного искусства Шуши.