Մի ամբողջ ունեցվածք` լավ օրեր պարգևելու համար
Սիրված դերասան Արմեն Ջիգարխանյանը դուրս է գրվել Ակլիֆոսովսկու անվան շտապ օգնության ինստիտուտից: Московский комсомолец-ին հաջողվել է կարճ զրույց ունենալ արտիստի հետ դուրս գրվելուց առաջ:
Ջիգարխանյանը նշել է, որ սրտի կաթված չի տարել, ինչպես գրել էին ԶԼՄ-ները, խոսքը գնացել է պնևմոնիայի մասին, այժմ ամեն ինչ լավ է:
Հարցին՝ ինչո՞ւ է դերասանը որոշել, ի վերջո, օրինականացնել իր հարաբերությունները երիտասարդ Վիտալինայի հետ, եթե մինչ այդ 15 տարի միասին ապրում էին, Ջիգարխանյանն ասել է. «Ես պրիմիտիվ կլինեմ` ուզում եմ, որ իմ տունն ու բնակարանը մնան նրան: Թող նա լավ ապրի և իրեն հարմարավետ զգա: Դա միայն ունեցվածքի հարց չէ: Ես շատ լուրջ եմ մտածում այդ մասին: Վիտալինան ինձ այնքան  լավ օրեր է պարգևել, որ ես շատ եմ ուզում նրան շնորհակալություն հայտնել դրա համար»,- yerkir.am-ի փոխանցմամբ՝ նշել է դերասանը:

Целое состояние – за подаренные хорошие дни
Любимый актер Армен Джигарханян выписался из �?нститута скорой помощи им. Склифосовского. «Московскому комсомольцу» удалось перед выпиской кратко побеседовать с актером.
Джигарханян отметил, что не перенес инфаркта, как писали СМ�?, речь шла о пневмонии, сейчас все хорошо.
На вопрос, почему актер решил, наконец, узаконить свои отношения с молодой Виталиной, если до того 15 лет жили вместе, Джигарханян сказал: «Я буду примитивен в своем ответе: я хочу, чтобы дом, квартира, которые есть, остались ей. Пусть она хорошо живет и почувствует себя в комфорте. Это не только имущественный вопрос. Я думаю об этом очень серьезно, потому что Виталина подарила мне столько хороших дней, и я очень хочу поблагодарить ее за это», – передает yerkir.am.