Վահե Թիլբիյան.Մաղթում եմ, որ Իվետե Մուկուչյանը «Եվրատեսիլը» վերջապես Հայաստան բերի
Հայաստանի Հանրային հեռուստատեսության Առաջին ալիքի «Մասնագիտությամբ լրագրող» հաղորդման ընթացքում հոկտեմբերի 13-ին, հայտարարվել է «Եվրատեսիլում» Հայաստանի մասնակցի անունը: Եվ այսպես «Եվրատեսիլում» Հայաստանը կներկայացնի Իվետա Մուկուչյանը:
Genealogy խմբի անդամ Վահե Թիլբիյանը NEWS.am STYLE –ին տված հարցազրույցում նշեց, որ հույս ունի որ Իվետա Մուկուչյանը «Եվրատեսիլում» հաղթանակ կտանի:
«Ես լսել եմ նրա երգերից մի քանիսը: Իվետան տաղանդ ունի: Նա գրավիչ է: Լավ է շարժվում ու հոյակապ երգում է: Մաղթում եմ, որ Իվետա Մուկուչյանը վերջապես «Եվրատեսիլը» Հայաստան բերի»,- ասել է Վահեն:
Նշենք, որ մրցույթի կիսաեզրափակիչները անցնելու են մայիսի 10-ին ու 12-ին, իսկ եզրափակիչը՝ մայիսի 14-ին:

Ваге Тилбиян: «Желаю �?вете Мукучян привезти наконец «Евровидение» в Армению
Вчера в программе Первого канала Армянского Общественного телевидения «Профессия-журналист» было объявлено имя участника «Евровидения» от Армении. �?так, на «Евровидении» Армению представит – �?вета Мукучян.
Участник группы Genealogy в интервью NEWS.am STYLE отметил, что надеется, что �?вета Мукучян одержит победу на «Евровидении».
«Я прослушал несколько ее песен. У �?веты есть талант. Она привлекательна. Хорошо двигается и прекрасно поет. Желаю �?вете Мукучян привезти наконец «Евровидение» в Армению», – заявил Ваге.