Հայաստանում ՌԴ դեսպանատան մոտ հարգանքի տուրք մատուցվեց.լուսանկարներ
Հայաստանում Ռուսաստանի դեսպանատան մոտ այսօր Հայաստանի քաղաքացիները ծաղիկներ եւ խաղալիքներ  են դրել՝ հարգանքի տուրք մատուցելով Շարմ-էլ-Շեյխ- Սանկտ Պետերբուրգ չվերթով ինքնաթիռի աղետի զոհերին։ Այս մասին տեղեկանում ենք www.armradio.am կայքից:
Հոկտեմբերի 31- ին «Կոգալիմավի» ընկերության A321 ինքնաթիռը վթարի էր ենթարկվել Սինայի թերակղզում, զոհվել էր 224 մարդ, այդ թվում՝ 17 երեխա։
Հայաստանում Ռուսաստանի դեսպանատունն այսօր շնորհակալություն է հայտնել  բոլորին «Եգիպտոսում ռուսական ինքնաթիռի ողբերգության զոհերի հիշատակին սրտագին ցավակցությունների, ծաղիկների, խաղալիքների եւ մոմերի համար»։

Citizens of Armenia paid their respects near Russian Embassy in Armenia (photos)
Citizens of Armenia laid flowers and placed toys near the Embassy of the Russian Federation in Armenia today as a tribute to the victims of the plane crash during the flight from Shamr-Al-Sheikh to Saint Petersburg, reports www.armradio.am.
On October 31, the A321 plane of Kogalimavi Airlines crashed on Sina Peninsula, killing 224 people, including 17 children.
Today the Embassy of the Russian Federation in Armenia expressed gratitude to everyone “for their heartfelt condolences, flowers, toys and candles commemorating the victims of the tragedy of the Russian plane in Egypt.”