Կրասնոդարում հավաքականին դիմավորեցին հայ երկրպագուները
Ինչպես արդեն տեղեկացրել ենք, այսօր առավոտյան ֆուտբոլի Հայաստանի ազգային հավաքականը և Հայաստանի ֆուտբոլային պատվիրակությունը՝ ՀՖՖ նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանի գլխավորությամբ, չարտերային ուղիղ չվերթով մեկնել են Ռուսաստան, որտեղ վաղը` մարտի 5-ին, տեղի կունենա ընկերական հանդիպում Ռուսաստանի եւ Հայաստանի ազգային հավաքականների միջեւ:
Կրասնոդարում Հայաստանի ընտրանուն դիմավորել են ՖԱՖ-ի մոտ 100 անդամներ:
Մեր ֆուտբոլային ընտրանին հանգրվանելու է «Ինտուրիստ» հյուրանոցում: Այսօր երեկոյան, ժամը 18:00-ին, Հայաստանի ազգային ընտրանին մարզում կանցկացնի «Կրասնոդար» ակումբի Ակադեմիայում, որի առաջին 15 րոպեն բաց կլինեն ԶԼՄ-ների ներկայացուցիչների համար: Մարզումից առաջ Ակադեմիայի մամուլի ասուլիսների սրահում տեղի կունենա Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի տեխնիկական տնօրեն Վարդան Մինասյանի նախախաղային մամուլի ասուլիսը:

As already informed, this morning, the Armenian national football team and the delegation of Armenia led by President of the Football Federation of Armenia Ruben Hayrapetyan made a charter flight to Russia where the Armenian national football team will play a friendly match with Russia’s national football team on Mar. 5.
The Armenian team was greeted by nearly 100 members of the National Football Federation in Krasnodar.
The members of Armenia’s team will be staying at Inturist Hotel. At 18:00 in the evening, the team will train at the Academy of Krasnodar Club. Mass media representatives will be able to take part in the training for the first 15 minutes. Before the training, technical director of the Football Federation of Armenia Vardan Minasyan will give a press conference at the press conference hall of the Academy.