Ստեփանակերտի ՈւՀԱ թիմը Մոսկվայի և մերձմոսկովյան կենտրոնական լիգայում լավագույնն է ճանաչվել
Ստեփանակերտի ՈւՀԱ թիմը երեկ՝ փետրարի 16-ին, Մոսկվայի և մերձմոսկովյան կենտրոնական լիգայում լավագույն թիմ է ճանաչվել:
Այս մասին «Արցախպրես»-ի հետ զրույցում Մոսկվայից հայտնեց թիմի ղեկավար Գեորգի Ավետիսյանը: Նրա խոսքով, Մոսկվայի «Планета КВН» մեծ սրահում մեր տղաները հանդես են եկել բազմաթիվ այլ ճանաչված ռուսական թիմերի հետ և մեծ ընդունելության են արժանացել:
«Մեր թիմը փայլուն ելույթ է ունեցել Մոսկվայի և մերձմոսկովյան կենտրոնական լիգայում և փառատոնի ժյուրիի և հովանավորի կողմից ճանաչվել է լավագույն թիմ», – ասել է Ավետիսյանը և հավելել, որ մրցույթի վերջնական արդյունքները հայտնի կդառնան փետրվարի 20-ին:

Карабахская команда “С хлебом и солью” признана лучшей командой КВН центральной лиги Москвы и Подмосковья
16 февраля карабахская команда КВН была признана лучшей командой центральной лиги Москвы и Подмосковья.
Об этом корреспонденту “Aрцахпресс” сообщил из Москвы капитан команды Георгий Аветисян.
По его словам, «в большом  зале московского молодежного центра «Планета КВН» наши ребята выступили со  многими известными российскими командами и были удостоены теплого приема».
“Наша команда блестяще выступила в центральной лиге Москвы и Подмосковья . Со стороны жюри фестиваля и спонсора мы были признаны лучшей командой “, – сказал Г.Аветисян , добавив , что окончательные результаты будут известны 20 февраля.